Renorent – půjčovna dodávek Olomouc

Půjčit si auto, dodávku, mikrobus či jiný užitkový vůz je dnes běžnou věcí a to hned z několika důvodů. Ne každý, kdo v neočekávané situaci potřebuje přepravit něco většího, má doma dodávku anebo si ji chce hned kupovat. Starosti s parkováním, údržbou a servisem je lepší přenechat na někom, kdo se na využívání dodávek zaměřuje na plno. Mezi takové firmy patří především půjčovny dodávek, od kterých si můžete dodávky často i velmi levně zapůjčit.

Po celé České republice najdeme množství poskytovatelů, kteří vám dodávku nechají k zapůjčení bez složitého vyřizování a někdy také bez kauce. Podívejme se na to, jaké možnosti máte v případě, že si chcete půjčit dodávku v Olomouci.

Renorent půjčovna aut a dodávek Olomouc

Hledáte-li půjčení dodávky v Olomouci, potom možná narazíte na firmu Renorent, která ve svém vozovém parku několik užitkových vozů má. Podívejme se na přehled jejich služeb, ceny a případně také reference, zkušenosti a recenze od ostatních zákazníků, kteří služeb této půjčovny využili.

Když se podíváme na vozový park půjčovny Renorent, zjistíme, že se primárně nezaměřují na půjčení dodávek, ale spíše na klasická vozidla případně luxusní sportovní vozy. V nabídce ovšem tři dodávky najdeme, jde o tyhle modely:

  • Citroën Jumper Furgon L3H2 2.2 HDi
  • OPEL VIVARO VAN
  • Ford Transit Bus

Jaké jsou ceny za půjčení dodávek?

Autopůjčovna Renorent nepatří určitě mezi ty nejlevnější firmy, které půjčí dodávku v Olomouci. Ceny za za pronájem v délce do jednoho týdne jsou 1700 – 1800 Kč/den, podle modelu. Nejlevněji vychází model Citroen Jumper Furgon.

Při dlouhodobém půjčení dodávky jde cena samozřejmě dolů, ale ne nijak závratně. Rozhodně se nedostanete za cenu pod 1000 Kč/den. Nejnižší cena při dlouhodobém pronájmu Citroenu je 1 100 Kč/den.

U každého vozidla je také při půjčení nutné uhradit kauci, jako zálohu za půjčení dodávky. Tato kauce je všech tří dodávek 10 000 Kč.

Výhody jejich služeb jsou ovšem v tom, že si můžete vůz či dodávku předem rezervovat a to snadno po telefonu, nebo také online.

Další služby Renorent Olomouc

Stejně jako většina ostatní půjčoven dodávek a vozů nabízí i Renorent půjčovna Olomouc nějaké další extra služby. Mezi ty patří klasická smluvní přeprava, takže si vlastně půjčíte dodávku i s řidičem, který vás může odvést třeba na letiště, vyzvednout vás anebo vás dopravovat tam, kam potřebujete. Dále také nabízí možnost půjčit si náhradní vozidlo, v případě, že to vaše není momentálně použitelné.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0