A+K Mikrobuscar s.r.o.

Autopůjčovna A+K Mikrobuscar v Praze – Modřanech je zaměřená na půjčování dodávkových vozů do 3,5 tuny a především mikrobusů, tedy vozidel s osmi místy pro pasažéry plus jedním pro řidiče. Půjčit se dají různé druhy a provedení vozů, vybere si opravdu každý.

Kdo a jak si může půjčit vůz?

Malou nevýhodou je, že půjčení je limitováno minimálním věkem 23 let. Dále samozřejmě musíte splňovat podmínky pro řízení vozidla, tedy být vlastníkem platného řidičského průkazu skupiny B.

K tomu musíte doložit ještě svůj občanský průkaz. Objednávka se provádí pomocí rezervačního formuláře nebo emailem.

Vozidla výhradně od Forda

Vozový park autopůjčovny je tvořen výhradně vozidly značky Ford, která mí s tímto druhem vozů bohaté zkušenosti. V nabídce je hned deset různých druhů mikrobusů.

Všechny jsou na bocích označené reklamními polepy autopůjčovny. Dále jsou v nabídce tři dodávky Ford Transit v extra dlouhém provedení Jumbo.

I na ty stačí obyčejný řidičák skupiny B, ale pozor – model Jumbo a jeho zapůjčení půjčovna podmiňuje vyšší vratnou kaucí u řidičů do 30 let, kteří zaplatí 20 tisíc korun. Nad tento věk už pouze deset tisíc, stejně jako u všech ostatních vozidel.

Levná doplňková výbava

Pokud by vám nestačil ani vnitřní prostor dodávky, je možné zapůjčit k n í střešní nosič a také nosič na kola. Za oboje zaplatíte příjemných padesát korun na den. Zapůjčit si můžete také satelitní GPS navigaci, a to za sto korun na jeden den pronájmu.

Autodoprava po Praze i celé zemi

Jestli si na řízení takového kolosu netroufáte, nezoufejte. K dispozici je vám i služba autodopravy s řidičem, který v případě převozu materiálu může asistovat také u jeho nakládání a skládání. Pokud si vůz s řidičem pronajmete na celý den, máte v ceně 150 ujetých kilometrů.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0