Půjčovna dodávky Brno Líšeň

Firma Dodávky Brno je patrně největší autopůjčovnou zaměřenou na dodávky a užitková vozidla v této oblasti. Nabízí širokou škálu vozů, přehledně rozčleněných do několika kategorií.

Vyhoví i zákazníkům se speciálními požadavky, například na druh nástavby dodávky. Nevýhodou sice je, že nelze sjednat úplně krátkodobý pronájem, ale přesto stojí za uvažování.

Kdo si může půjčit vůz?

Všechny vozy v nabídce půjčovny spadají do kategorie vozidel skupiny B, tzn. vozidel do 3,5 tuny. Řídit je tedy můžete i se svým klasickým řidičským oprávněním, které při půjčení dokládáte.

Dále je potřeba ukázat svůj občanský průkaz, a pokud jste podnikatel či firma, tak i výpis ze živnostenského nebo obchodního rejstříku.

Pak už je všechno velmi jednoduché, protože sepsání smlouvy nezabere víc než deset minut. Drobnou nevýhodou je, že minimální čas, na který lze vozidlo půjčit, je sedm dní.

Tato půjčovna je tedy vhodná spíš pro vykrytí dlouhodobého výpadku vlastní dodávky než pro jednorázové akce typu stěhování.

Klasika i speciály

V nabídce autopůjčovny je několik různých kategorií dodávek. V první řadě jsou tady klasické dodávky s různou délkou nákladového prostoru, od malých až po provedení maxi. Dále jsou v nabídce minibusy, tedy vozy s konstrukcí dodávek, které mají devět míst k sezení.

DB Půjčovna však umí půjčit i speciální vozy, které mají v nákladovém prostoru chladící či mrazící zařízení, a tudíž jsou vhodné například pro převoz některých potravin.

A nemusí jít jen o klasickou dodávku, ale i o skříňovou úpravu. Poslední možností jsou pak valníky, samozřejmě včetně plachty. A stále platí, že na všechny tyto vozy stačí klasický řidičák skupiny B – je to to největší, co můžete v rámci béčka řídit.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0