Arcar pronájem vozů a dodávek

Ačkoliv se obvykle půjčují hlavně osobní vozy, případně dodávky, existují i půjčovny, které vám dokážou zapůjčit větší vozidlo.

Nyní je řeč o půjčovně AR car, která je zaměřená na půjčování nákladních vozidel. Její pobočka se nachází v Novém Strašecí. Co a za kolik vám dokáže zprostředkovat?

Kdo si může půjčit kamion?

Půjčovna nepředpokládá, že by si vůz tohoto typu půjčovala nepodnikající fyzická osoba. Proto uvádí pouze pronájem pro podnikatele a právnické osoby.

Podmínky jsou pro obě skupiny vlastně shodné. Je nutné doložit dvě poslední daňová přiznání, výpis z živnostenského nebo obchodního rejstříku, v případě, že platíte DPH i osvědčení o registraci k této dani a občanský průkaz osoby, která v této věci jedná.

Pokud jednáte za firmu, je nutné také doložit úředně ověřenou plnou moc udělenou firmou.

Dvě formy pronájmu

Potřeby každého zákazníka mohou být odlišné. Proto jsou pro vás připraveny hned dvě formy pronájmu.
Krátkodobý pronájem je vhodný především pro zákazníky, kteří mají výpadek svého stálého vozidla a potřebují ho okamžitě nějak nahradit.

V ceně dostanete povinné ručení, havarijní pojištění, vyřízení silniční daně a také nezbytný servis vozu.
Druhou formou je pronájem s následným odkupem vozidla, což vlastně není nic jiného než forma oblíbeného leasingu.

AR car se chlubí tím, že dokáže cenu pronájmu, výši akontace i délku splácení maximálně přizpůsobit vašim potřebám, pokud doložíte všechny potřebné dokumenty.

K pronajatému vozidlu náleží i speciální pojištění záruk na všechny kryté součásti vozidla.

Kontrola a servis tachografů

Bez tachografu nesmí žádný profesionální řidič na silnici. Tak je to stanoveno zákonem. Stejně jako je stanoveno, že se tachografy musí pravidelně kontrolovat.

AR Car je autorizovaným střediskem pro jejich ověřování a umí za relativně příznivé ceny ověřit jak analogové, tak i digitální tachografy.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0