Auto Pospíšil půjčovna dodávek Přerov

Autopůjčovna Pospíšil je trochu netradiční autopůjčovnou. Zatímco ostatní půjčovny se zaměřují především na krátkodobý pronájem vozu v rozmezí jednoho dne až jednoho měsíce,

Auto Pospíšil je zaměřen na opravdový dlouhodobý pronájem, tedy minimálně na dva roky. Jedná se v podstatě o formu leasingu, ovšem s výhodami.

Vůz podle vašich představ

Auto Pospíšil vám dokáže zprostředkovat pronájem prakticky kompletního modelového parku české automobilky Škoda, a to včetně nejnovějšího modelu Kodiaq.

Dále jsou v nabídce i vozy Peugeot Boxer a Partner, a pro náročné zákazníky i Volkswagen Passat a Audi A4. Za ty se platí klasický měsíční pronájem, tak jako u běžného leasingu.

Výhodou ovšem je, že Auto Pospíšil pro tyto účely pronajímá výhradně nové vozy na objednávku. Jinými slovy řečeno, můžete si sami vybrat barvu vozu, typ motoru a paliva, ale také vnitřní vybavení.

Od toho se pak odvíjí také cena. Výhodou oproti klasickému leasingu je, že všechna břemena leží na autopůjčovně. Protože Auto Pospíšil disponuje také autoservisem, jsou v něm prováděny všechny potřebné prohlídky a opravy.

Co dostanete v ceně?

Součástí pronájmu vozidla je sjednání povinného ručení, ale i doplňkového havarijního pojištění a celoevropského pojištění všech skel na vozidle.

Poplatek za registraci vozidla je zahrnut v ceně, stejně jako asistenční služba. Ke všem vozům dostanete také dálniční známku a samozřejmě i sadu zimních pneumatik. Pokud se vám během provozu vozidlo rozbije, samozřejmostí je přistavení náhradního vozidla.

Nikdo nic nepozná

Vozidla nejsou označena žádnými reklamními logy a polepy autopůjčovny, takže nikdo nepozná, že se nejedná o vaše vlastní auto.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0