Auto Rent a Car s.r.o. Brno Komín

Autopůjčovna AutoRentaCar.cz sídlí v Brně a je vhodná především pro lidi, kteří si potřebují půjčit dodávku či mikrobus na kratší dobu, například pro stěhování, jednorázový převoz materiálu nebo cokoliv jiného. Na svých stránkách má uvedený kontakt na nonstop telefonní linku, takže dokáže vyřešit i vaší okamžitou potřebu.

Výhodné podmínky půjčení

Výhodou pro vás může být, že půjčovna není plátcem DPH, takže na každém pronájmu automaticky ušetříte alespoň 21 %.

Pro půjčení vozu potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz, a pokud jste firma či podnikatel, může být požadován i živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku.

V ceně pronájmu je samozřejmě povinné ručení, ale také doplňkové havarijní pojištění, které vás chrání před širší škálou událostí, dálniční známka pro celou Českou republiku a uhrazenou silniční daň. Vozidla jsou samozřejmě vybavena příslušnými sezonními pneumatikami podle toho, jaké je roční období.

Půjčení kdekoliv a na kratší dobu

Předávacím místem je sice určeno jedno z brněnských parkovišť, ale po předchozí domluvě je možné přistavit vůz za poplatek i jinde. Ceny za půjčení jsou pro všechny vozy stejné a výhodou je, že lze vůz půjčit i na kratší období, než běžných 24 hodin.

Krátkodobou potřebu tak můžete vyřešit čtyř nebo jedenáctihodinovým pronájmem. Podle doby pronájmu se pak liší i limit najetých kilometrů.

U čtyřhodinového pronájmu můžete ujet 100 km, u jedenáctihodinového 200 km a u delšího pronájmu je pak limit 500 km na den. Za každý nadlimitní kilometr se platí dvě koruny.

Široký vozový park

Nabídka dodávek se skládá z vozů značek Citroen, Fiat, Iveco a Volkswagen. Jsou k dispozici starší i novější, větší i menší dodávky. Dále jsou v nabídce dva devítimístné mikrobusy Mercedes Vito a Fiat Scudo.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0