Automedik.cz půjčovna Praha

Autopůjčovna Automedik v Praze je zkušeným poskytovatelem užitkových vozů pro krátkodobé využití. Ne vždy se totiž vyplatí vlastnit dodávku. Tyto poměrně specifické vozy jsou sice velmi užitečné, ale na druhou stranu se většinou spíše vyplatí krátkodobý pronájem. Automedik má pro vás sedm klasických dodávek, tři vozy v provedení mikrobus a také jeden osobní vůz.

Řídit může každý

Výhodou dodávek je, že se vejdou do hmotnostního limitu 3,5 tuny a tím pádem spadají do skupiny B. K jejich řízení tedy není nutné žádné zvláštní řidičské oprávnění. Vůz si můžete půjčit jako fyzická i jako právnická osoba.

Stačí vám k tomu kromě řidičského průkazu už jen občanský průkaz. Pokud podnikáte, tak ještě živnostenský list. Jako právnická osoba budete potřebovat výpis z obchodního rejstříku.

U vozů je vždy vyžadována vratná kauce, jejíž výše se pohybuje v různých rozmezích dle toho, o jaké vozidlo se jedná.

Pozor, záloha se vždy provádí formou blokace na platební kartě, takže je nutné mít tam dostatek prostředků. Některé vozy mají výslovně zakázáno překročit hranice s Polskem a Slovenskem.

Co je v ceně nájmu?

Všechna vozidla jsou samozřejmě zákonně pojištěna a platí pro ně také dodatkové havarijní pojištění. Na skle naleznete dálniční známku platnou po celý rok na celé dálniční síti České republiky.

Podle ročního období je vozidlo vybaveno odpovídajícími pneumatikami. Všechny dodávky prochází pravidelnou kontrolou a servisem, ale pro případ poruchy je sjednána asistenční služba.

Možnost doplňkové výbavy

Jedete někam, kde to moc neznáte? Nevadí, k vozům je možné zapůjčit i satelitní GPS navigaci. Pro cesty do hor nebo v zimě je pak možné k vozidlu zapůjčit i sněhové řetězy.

Dodávky se většinou používají k převozu většího množství materiálu a stěhování. Pro tyto účely je možné zapůjčit i stěhovací popruhy, svazovací háky nebo rudl.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0