Autonemam.cz – půjčovna dodávek Praha

Autopůjčovna AutoNemam.cz má hned dvě pobočky. Jednu z nich v Praze, druhou v Mladé Boleslavi. Jedná se o ideální místo, kde vyřešit krátkodobou potřebu mít auto, které jinak nevlastníte.

Půjčovna má ve svém vozovém parku jak osobní, tak i užitkové vozy. Pro všechny z nich stačí řidičský průkaz skupiny B, protože nepřesahují hmotnost 3,5 tuny.

Podmínky půjčení dodávky v Mladé Boleslavi

Pro půjčení vozu nejsou kladena žádná zvláštní omezení. Doložit musíte v každém případě platný řidičský a občanský průkaz, na jejichž čísla bude napsána smlouva.

Dále je nutné složit vratnou kauci, jejíž výše je 5-20 tisíc korun v závislosti na konkrétním vozidle, které si chcete půjčit. Záloha se skládá vždy předem převodem na bankovní účet, nebo platební kartou.

Co je v ceně pronájmu dodávky?

Za své peníze dostanete na každý den limit 150 ujetých kilometrů s tím, že za každý nadlimitní kilometr se připlácí příslušná částka podle druhu a značky vozidla.

U osobních vozů Škoda to vyjde na korunu padesát, dodávky jsou o korunu dražší a nejdražší sazbu mají osobní vozy Lexus a BMW, kdy za každý kilometr navíc platíte 3,50 Kč.

Všechny vozy jsou vybavené dálniční známkou platnou po celý rok v dálniční síti ČR. Také mají uhrazenou silniční daň a samozřejmě i povinné ručení a havarijní pojištění, které se vztahuje na celou Evropskou Unii.

Vozy procházejí pravidelným servisem. Pokud cena pronájmu přesáhne částku 3300 korun, půjčovna vám zdarma přistaví vůz kdekoliv po Praze.

Mnoho příslušenství zdarma

Tato půjčovna nabízí standardně půjčování příslušenství k vozidlu zdarma. Vybírat můžete z nejrůznějších věcí od GPS navigace, sněhových řetězů či autosedaček pro děti až po speciální náčiní pro stěhování – upevňovací stěhovací popruhy nebo rudl. Půjčovna dokáže při individuální žádosti zařídit i jiné příslušenství.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0