Caravelle rent půjčovna Slaný

Autopůjčovna Caravelle rent ve Slaném je skvělou možností, jak si půjčit oblíbený a spolehlivý mikrobus typu Volkswagen Caravelle. Ten vychází z oblíbeného modelu Transporter, který se v první generaci začal vyrábět už v roce 1950. Caravelle je pak označení pro mikrobus sloužící k přepravě osmi osob a řidiče.

Kdo může půjčit a kam můžete jet?

Vozidlo si zde můžete půjčit za předpokladu, že jste držitelem platného řidičského oprávnění skupiny B, a to minimálně po dobu dvou let, a zároveň pokud jste již dosáhli věku 21 let.

Kromě toho budete muset předložit ještě platný občanský průkaz a případně i kopie řidičských průkazů všech osob, se kterými se případně budete střídat v řízení.

U těchto vozů se přímo počítá s tím, že je budete využívat na delší trasy i do zahraničí, což je podmínkami autopůjčovny dovoleno. Je ovšem zakázáno s vozy cestovat do zemí východní Evropy jako je Ukrajina, Bělorusko nebo Rumunsko.

Při plánování cesty do zahraničí je vždy nutné oznámit, kam a zhruba kudy tam pojedete. Je také nutné složit poměrně vysokou vratnou kauci ve výši 20 tisíc korun, ovšem sázíte na jistotu – všechny vozy jsou maximálně pár let staré a ve špičkovém stavu.

Další výhody půjčovny Caravelle

Protože se počítá s dlouhými cestami, není nijak omezen celkový nájezd kilometrů během půjčovní doby. Během výpůjčky si dokonce svůj vlastní vůz můžete zaparkovat na hlídaném místě v areálu půjčovny. Dokonce je možné si vůz pronajmout i s řidičem. Což se hodí, protože pro dodávky a mikrobusy sice řidičák skupiny B stačí, ale je to přece jen něco jiného než řídit klasický osobák.

Obrovskou výhodou je dokonale promyšlené pojištění vozů, díky kterému neplatíte při havárii žádnou spoluúčast. Pojištěné je i čelní sklo, asi nejvíce ohrožená část vozu, kterou i bez vlastního přičinění můžete poškodit velmi snadno. Poškození čelního skla neplatíte nikdy.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0