Cars21, s.r.o. půjčovna dodávek Kladno

Jednou z půjčoven, která je určena jako soukromníkům, tak i podnikatelům a firmám je půjčovna aut a dodávek Cars21 s.r.o., která funguje v Kladně. Pokud hledáte dodávku či auto na půjčení a jste z Kladenska, potom byste této firmě a jejím službám měli určitě chvilku věnovat.

Nás jejich webová prezentace docela zaujala, protože tam najdeme vše potřebné, co při půjčování potřebujeme vědět. Je zde přehledný vozový park i ceník a dokonce zde najdeme i reference jejich zákazníků, i když nikdo asi nečeká, že by tam dali i nějaké negativní zkušenosti.

Mezi další pozitiva jejich služeb patří například široký vozový park, možnost půjčení vozidla individuálně i mimo pracovní dobu anebo třeba to, že nabízí půjčení dodávek ale i mikrobusů s řidičem.

Vozový park

Vozový park půjčovny Cars 21 s.r.o. je opravdu široký mají v nabídce vozy jako například Iveco, Fiat, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda atd..

cars-21-kladno-dodavky

Nečekejte a navštivte naši půjčovnu dodávek v Kladně, nebo nás kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Jsou tu pro vás a rádi vám pomůžou s vaší přepravou!

Kontaktní údaje

Když si pronajmete dodávku z Kladna, získáte nejen spolehlivý a bezpečný vůz, ale také profesionální servis a spokojenost s našimi službami.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0