Euroauta – půjčovna dodávek Kralupy

Autopůjčovna EuroAuta v Kralupech nad Vltavou nabízí výhodný pronájem osobních vozů, minubusů a dodávek. Pokud tedy nemáte vlastní vozidlo a nevyplatí se vám ho dlouhodobě vlastnit, můžete si ho tu zapůjčit.

Podmínky pro půjčení vozu

Hned na úvod musíme upozornit, že všechny vozy jsou napojené na satelitní vyhledávání a půjčovna si za to účtuje jednorázový poplatek až 500 korun.

Pokud jste fyzická osoba, musí vám být více než 21 let a musíte předložit platný občanský i řidičský průkaz. V některých případech může být požadován i jiný doklad totožnosti.

Pokud jste podnikatelem nebo půjčujete vůz na firmu, je nutné doložit ještě živnostenský list či výpis z obchodního rejstříku. U firem musíte být pověřeni plnou mocí.

Na všechny vozy se vztahuje vratná kauce, která činí podle druhu vozidla 5 až 50 tisíc korun. V případě bezproblémového pronájmu se vám tato částka samozřejmě vrátí. Vozidla se půjčují s plnou nádrží a s plnou nádrží se také vrací.

Co je v ceně nájemného?

Podle toho, na jak dlouhou dobu si vůz půjčíte, se dohodne i limit najetých kilometrů. V některých případech je možné sjednat i neomezený nájezd.

Součástí pronájmu je zákonné povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení) i doplňkové havarijní pojištění.

Všechna auta jsou opatřena celoroční dálniční známkou. Vozy mají různé stupně výbavy a záleží jen na vás, co si vyberete.

Další výhody autopůjčovny

Všechny vozy mají sjednanou asistenční službu platnou pro celou oblast EU, takže nezůstanete v úzkých ani v zahraničí.

Výjezd do zahraničí je samozřejmostí, pokud ho předem ohlásíte. K vozům je možné zapůjčit také navigaci nebo dětskou sedačku. Z Kralup vám vůz může být zdarma přistaven kamkoliv v Praze.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0