Gevron, s.r.o. pronájem dodávek Královec

Dodávka jako užitkový vůz je asi to nejlepší, co můžete použít při stěhování nebo odvozu menšího množství materiálu. Má mnoho výhod – poměrně dost se do ní vejde, a navíc je možné řídit jí i s běžným řidičským průkazem skupiny B.

Má ale také jednu nevýhodu – vlastnit dodávku celoročně je trochu zbytečné a nepraktické. Ale přesně proto je tu PujcovnaDodaveq.cz, která v oblasti Trutnovska zajistí krátkodobé zapůjčení dodávkového vozu.

Podmínky půjčení dodávky

Kromě již zmíněného řidičského průkazu budete potřebovat ještě druhý průkaz totožnosti. Nejčastěji tedy občanský průkaz. Dále je nutné složit vratnou kauci.

Ta činí pět tisíc korun, pokud chcete jezdit pouze v rámci ČR. Pokud chcete vyrazit i za hranice, není to problém, s půjčovnou se na tom lze domluvit – musíte ale počítat s kaucí deset tisíc korun. Rezervace poté probíhá přes internetový rezervační systém.

Zatím jen jeden vůz

Půjčovna má aktuálně v nabídce pouze jeden vůz, a to Ford Transit z roku 2008 s klimatizací a užitným prostorem 390 litrů.

Jinými slovy řečeno, nákladový prostor má objem 12 metrů krychlových při ploše pěti metrů čtverečních.

Do vozu lze naložit maximálně 1300 kilogramů nákladu, aby nebyl překročen hmotnostní limit vozu. Na boku je vůz opatřen reklamním polepem půjčovny.

Ceny s výhodným víkendem

Podle toho, na jak dlouho si vůz půjčíte, je omezen také povolený nájezd kilometrů. Při zapůjčení vozidla na jeden den je limit 250 kilometrů.

Samozřejmě je možné mít také neomezený nájezd, ovšem za příplatek 300 korun na jeden den. Nadlimitní kilometry se zpoplatňují částkou 2,70 korun za jeden kilometr.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0