Jumbo Rent – pronájem dodávek Praha 8

Autopůjčovna Jumbo Rent v Praze je jednou z mála autopůjčoven na našem území, která půjčuje dodávkové vozy se skříňovou nástavbou.

Ty mohou být někdy vhodnější než dodávka s klasickým nákladovým prostorem. Půjčovní podmínky jsou velmi vstřícné a půjčovna je tak skvělou volbou pro každého.

Půjčení dodávek pro jednotlivce i firmy

Pokud si chcete dodávku půjčit, můžete tak učinit jako fyzická osoba, podnikatel, ale i jako firma. Pokud si chcete vůz půjčit sami na sebe, postačí vám řidičský průkaz a občanský průkaz.

Živnostníci navíc musí doložit ještě svůj živnostenský list či výpis ze živnostenského rejstříku. Firmy dokládají výpis z obchodního rejstříku a ověřenou plnou moc jednatele společnosti, pokud jednatel nevyřizuje půjčení sám.

U všech vozů je shodná vratná kauce třicet tisíc korun. Vyšší kauce je dána vyšší hodnotou vozidel a skládá se v hotovosti či na účet nejpozději při podpisu smlouvy.

Výhodou je, že nabízené vozy je možné řídit s řidičským oprávněním skupiny B, protože hmotností nepřesahují maximální limit 3,5 tuny.

Co dostanete v ceně?

Ze zákona jsou všechny vozy pojištěné – mají uzavřené povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti. Samozřejmostí je pak i doplňkové havarijní pojištění, které vůz i vás chrání před širší škálou pojistných událostí.

Vozy jsou taktéž opatřeny dálniční známkou a mají zaplacenou silniční daň. Co v ceně není jsou pohonné hmoty – vůz se půjčuje a vrací s plnou nádrží a samozřejmě také čistý.

Ducato a Jumper

Půjčovna Jumbo Rent má v nabídce dva vozy. Citroen Jumper s třílitrovým motorem HDI je levnější, zatímco Fiat Ducato vždy vyjde o zhruba 200 korun na den víc.

Užitný prostor skříňové nástavby je 18,2 metrů krychlových a jedná se o vůbec největší nákladový prostor, kterého lze v rámci skupiny B dosáhnout.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0