MKZ STROJE, s.r.o. půjčovna Havlíčkův Brod

Několik různých druhů automobilů na čtyřech pobočkách v kraji Vysočina nabídne MKZ Půjčovna, zaměřená především na dodávky a obytné automobily, potažmo karavany a mikrobusy.

Svoje pobočky má v Jihlavě, Žďáru nad Sázavou, Pelhřimově a Havlíčkově Brodě. V její nabídce lze najít jeden obytný automobil, dva karavany, jeden mikrobus, čtyři druhy dodávek a jedno osobní auto. Samozřejmostí je široká škála příslušenství.

Na vše stačí béčko

Základním požadavkem pro zapůjčení jakéhokoliv vozu je řidičský průkaz skupiny B. Všechny vozy v nabídce jsou totiž do hmotnosti 3,5 tuny, takže k jejich řízení není nutné žádné zvláštní oprávnění.

Dále musíte mít jeden další doklad totožnosti a také složit vratnou kauci, která se liší podle toho, jaký druh vozidla si půjčíte.

Různé druhy dodávek

V MKZ najdete hned čtyři různé druhy dodávkových vozů, které se hodí pro stěhování, převážení většího množství materiálu a podobné aktivity.

Vlastnit dodávku se většině lidí nevyplatí, ale půjčit si jí už není zas tak strašné, co se nákladů týče. Zde vám mohou půjčit hned čtyři různé verze dodávky Peugeot Boxer, od krátké verze L1H1 po největší vyráběný model L4H2.

Moderní mikrobusy od Forda

Pokud potřebujete převézt větší množství lidí, ideálním řešením je mikrobus Ford Tourneo. Jedná se o modelový rok 2015, jedná se tedy o moderní a dobře vybavené vozy, které mají spoustu elektronických asistentů i komfortních prvků.

Netroufáte si na řízení plně naloženého mikrobusu sami? Nevadí, součástí nabídky je i možnost zapůjčit si vůz pro osobní přepravu i s řidičem, který vás dopraví na místo a zase zpátky.

Žádné omezení, mnoho příslušenství

Součástí nabídky půjčovny jsou i doplňkové prvky vybavení. Půjčit si tak můžete třeba střešní nosič či box na zavazadla, nosič na kola, dětské sedačky nebo oblíbenou navigaci GPS. V nabídce naleznete i tři druhy přípojných vozíků.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0