Moravia Rent půjčovna Frýdek-Místek

Autopůjčovna Moraviarent ve Frýdku-Místku se specializuje na půjčování dodávkových vozů. K dispozici je tu pro vás kromě neděle každý den, ovšem dá se telefonicky domluvit i mimo pracovní dobu, a pokud je to možné, půjčovna se přizpůsobí vašim potřebám.

Sídlí v areálu autobazaru AutoHERC a v nabídce má celkem tři dodávkové vozy typu Fiat Ducato s různými dispozicemi, včetně oblíbeného provedení Maxi s pětimetrovou délkou.

Vše předem a seriózně

Pro půjčení dodávky budete potřebovat dva doklady totožnosti. Jedním z nich je řidičský průkaz skupiny B.

Ani největší nabízená dodávka nemá přípustnou hmotnost vyšší, než 3,5 tuny, takže stačí i tento druh řidičského oprávnění.

Dále druhý doklad totožnosti (občanský průkaz) a v případě zapůjčení vozidla na firmu se neobejdete ani bez kopie živnostenského listu či výpisu z obchodního rejstříku.

Dále musíte ještě před podpisem smlouvy a předáním klíčů uhradit celou částku za plánovaný pronájem a také vratnou kauci, která pro cesty v ČR činí 5 000 korun a pro zahraničí je dvojnásobná.

Vše je na domluvě

S dodávkou je možné zamířit také do zahraničí, ale je nutné to půjčovně oznámit předem a na této skutečnosti se domluvit. V rámci půjčovného máte nárok na 300 kilometrů denně v ceně, za každý kilometr navíc pak zaplatíte částku 1,50 Kč.

Jak už jsme zmínili, vozidla je možno zapůjčit i mimo provozní dobu, ale v takovém případě je potřeba počítat s malým příplatkem ve výši 100 korun.

Dá se dohodnout také na dlouhodobém pronájmu, kdy se pak cena stanovuje individuálně. V nabídce autopůjčovny je také výhodný víkendový tarif od pátečního podvečera do pondělního rána, kdy vás zapůjčení vyjde výhodněji.

Přistavení po celé Evropě

Nabízené dodávky je možné přistavit zdarma v okolí 20 kilometrů od Frýdku-Místku, případně za poplatek v rámci České republiky. Možné je i přistavení v kterémkoliv státě Evropské Unie za cenu 12 Kč za jeden ujetý kilometr. Dodávku je samozřejmě možné pronajmout včetně řidiče.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0