Premium Kurýr – pronájem dodávek Praha

Stěhování v Praze je často komplikované a plné stresu. Často se říká, že je lepší starý byt spálit než věci stěhovat na nové místo. Pokud už se k tomu ale opravdu chystáte, nakoupili jste krabice a povolali všechny známé, kteří jsou ochotní přijít, je čas na zařízení přepravy.

Většina z nás ovšem nemá dodávku (kde bychom ji v Praze taky parkovali, když nemáme místo ani na svoje auta) místo a ani ji většinu roku k ničemu nepotřebujeme. Pak nastávají chvíle toho, kdy obvoláváme všechny známé a snažíme se vypůjčit si dodávku od nich.

Půjčovna Premium Kurýr Praha

Jestliže ovšem zklame i tento zdroj, nezbývá nic jiného, než přejít k půjčení dodávky od nějaké půjčovny v Praze. Jednou z takových je i firma Premium Kurýr, která se na pronájem a půjčování dodávek v Praze zaměřuje.

I přesto, že je jejich prezentace starší a na mobilu se vám sotva zobrazí, najdete zde vlastně všechny potřebné informace, ať už jde o ceny anebo vozy v jejich nabídce.

Kromě těchto služeb firma totiž nabízí také kurýrní přepravu, takže pokud něco potřebujete expresně rychle převést a nemáte čas to tam vozit osobně, můžete využít této služby a dodávku si tak vlastně vůbec půjčovat nemusíte.

Při půjčení dodávky u této firmy si nejprve vybereme z široké nabídky aut, dodávek a mikrobusů a pak musíme splnit několik podmínek.

Je nutné zaplatit kauci (výše kauce se určuje dle typu vozidla) a poté je potřeba doložit několik klasických dokumentů, jako je občanský průkaz, či živnostenský list. Mezi doplňkové služby, které jsme zapomněli opomenout patří ještě také to, že si zde můžete k dodávce pronajmout i řidiče, se kterým budete zboží či osoby převážet.

Kontaktní údaje

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0