Premium Kurýr – pronájem dodávek Praha

Stěhování v Praze je často komplikované a plné stresu. Často se říká, že je lepší starý byt spálit než věci stěhovat na nové místo. Pokud už se k tomu ale opravdu chystáte, nakoupili jste krabice a povolali všechny známé, kteří jsou ochotní přijít, je čas na zařízení přepravy.

Většina z nás ovšem nemá dodávku (kde bychom ji v Praze taky parkovali, když nemáme místo ani na svoje auta) místo a ani ji většinu roku k ničemu nepotřebujeme. Pak nastávají chvíle toho, kdy obvoláváme všechny známé a snažíme se vypůjčit si dodávku od nich.

Půjčovna Premium Kurýr Praha

Jestliže ovšem zklame i tento zdroj, nezbývá nic jiného, než přejít k půjčení dodávky od nějaké půjčovny v Praze. Jednou z takových je i firma Premium Kurýr, která se na pronájem a půjčování dodávek v Praze zaměřuje.

I přesto, že je jejich prezentace starší a na mobilu se vám sotva zobrazí, najdete zde vlastně všechny potřebné informace, ať už jde o ceny anebo vozy v jejich nabídce.

Kromě těchto služeb firma totiž nabízí také kurýrní přepravu, takže pokud něco potřebujete expresně rychle převést a nemáte čas to tam vozit osobně, můžete využít této služby a dodávku si tak vlastně vůbec půjčovat nemusíte.

Při půjčení dodávky u této firmy si nejprve vybereme z široké nabídky aut, dodávek a mikrobusů a pak musíme splnit několik podmínek.

Je nutné zaplatit kauci (výše kauce se určuje dle typu vozidla) a poté je potřeba doložit několik klasických dokumentů, jako je občanský průkaz, či živnostenský list. Mezi doplňkové služby, které jsme zapomněli opomenout patří ještě také to, že si zde můžete k dodávce pronajmout i řidiče, se kterým budete zboží či osoby převážet.

Kontaktní údaje

3 komentáře
 1. Reply
  Kateřina Pokorná 15.5.2017 at 11:11

  U této společnosti jsme si půjčili dodávku. Dodávka byla ve velmi špatném technickém stavu a již druhý den nešla nastartovat. Sice nám dodávku vyměnili, ale i druhá byla ve špatném technickém stavu. Nakonec po nás chtěli zaplatit pohonné hmoty za obě dodávky. Velmi nedoporučuji si u této společnosti cokoli půjčovat.

 2. Reply
  Tomáš 19.6.2017 at 2:18

  Nejhorší auto půjčovna, se kterou jsem se kdy setkal. Arogantní chování předávajícího. Nekalé praktiky při domluvě dodávek. Ceny uvedené na stránkách jsou nepřesné. Dodávka v naprosto devastujícím stavu. Předaná dodávka smrděla a byla dosti špinavá. Divím se, že vůbec prošla technickou kontrolou. Pršelo do ní zkrz střechu nad předním sklem. A sotva dodávka jela. A to chtěli za pronájem skoro 1.200 Kč/den. Nikdy víc.

 3. Reply
  jiří rydlo 10.7.2017 at 16:54

  Půjčují totální šroty, nechápu jak takový šrot může mít vůbec STK, v 80km/h máte pocit že se to celé rozsype, proto mají obrázky aut pouze ilustrační že 😀 a aby toho nebylo málo tak si ještě vypínají mobilní telefon

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
 • Total (0)
Compare
0