Půjčovna dodávek a přívěsů Plzeň

Autopůjčovna Tlučná v Plzni se specializuje především na dodávky a tažné přívěsy k vozidlům. Tedy ty druhy vozidel, které se většině z nás nevyplatí vlastnit.

Pouhé zapůjčení vyjde o mnoho výhodněji, zejména jedná-li se o krátkodobou potřebu. Výhodou je, že vozidlo si tu můžete půjčit sedm dní v týdnu a otvírací doba je velmi vstřícná.

Dodávky a minibusy za skvělé ceny

Vozový park je složen z prověřených modelů dodávek, převážně značky Volkswagen Transporter a Ford Transit. Jedná se většinou o novější vozy s pravidelným servisem a údržbou.

V nabídce je k nalezení i jeden osobní vůz. Hlavní doménou půjčovny je rychlost – vyřízení smlouvy netrvá déle než pět minut, pokud máte připravené všechny požadované dokumenty, tedy zejména řidičský průkaz a další průkaz totožnosti.

Na všechna vozidla se skládá vratná kauce od dvou do deseti tisíc korun. V ceně pak dostanete dálniční známku platnou celoročně po celé ČR a neomezený nájezd kilometrů bez nutnosti další kilometry dokupovat.

Přívěsy všeho druhu

Je možné zapůjčit si i různé druhy přívěsných vozíků. Ovšem pozor, na to už je potřeba mít příslušné řidičské oprávnění.

K mání jsou jak jednoduché nebrzděné vozíky, tak i větší brzděné, kryté i nekryté, a specialitou je i box pro přepravu koní.

Ceny za zapůjčení na 24 hodin jsou velmi příznivé, a dokonce je možné i opravdu krátkodobé zapůjčení na pouhých šest hodin. Pokud potřebujete přepravit jiné vozidlo z místa na místo, k mání jsou také podvalníky.

Odtahová služba pro každého

Porouchalo se vám náhle auto a nevíte, co s tím? Dá se to vyřešit velmi jednoduše, půjčovna Tlučná nabízí i odtahy vozidel. Pokud potřebujete urgentně půjčit vozidlo jiné, abyste mohli dojet do cíle, dá se samozřejmě s pracovníky půjčovny domluvit i na tomto.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0