Půjčovna dodávek a užitkových vozů Most

Půjčit si vůz může být někdy mnohem výhodnější než vůz vlastnit. V Mostě můžeme doporučit půjčovnu Autopujcit.eu, která nabízí poměrně širokou nabídku různých osobních i dodávkových vozů.

Sídlí v centru města v hotelu Cascade a přestože má uvedené oficiální půjčovní hodiny od pondělí do pátku, existuje i nonstop linka a půjčovna je schopná přizpůsobit se maximálně vašim požadavkům.

Kdo si může auto půjčit?

Minimální požadovaný věk je 22 let a zároveň musíte alespoň dva roky vlastnit řidičský průkaz pro skupinu B. Jiné druhy vozů půjčovna nenabízí, na vše vám tedy stačí toto základní oprávnění.

Dále je nutné doložit občanský průkaz a složit vratnou kauci, která se u většiny vozů pohybuje na částce pět tisíc korun.

Kam a za kolik?

Nabízená vozidla nemají nijak omezený nájezd kilometrů, ovšem pamatujte, že cesty do zahraničí je nutné půjčovně předem ohlásit.

Každopádně bude potřeba sdělit, kam chcete s vozem jet a je možné, že v takovém případě budou účtovány další dodatečné poplatky.

Vozový park tvoří především vozy automobilky Škoda a zahrnuje starší (a levnější) i novější modely různých dispozic. K mání je také dodávkový Volkswagen Transporter, případně i Volkswagen Caravelle v minibusové úpravě pro devět osob.

Na víkend vyjde levněji

Pro víkendové zápůjčky má autopůjčovna připravené zvýhodněné tarify, které platí pro zapůjčení od pátečního odpoledne do pondělního rána.

Zatímco jindy by tedy dvojková Škoda Fabia vyšla na tři dny na skoro dva tisíce korun, za víkend zaplatíte pouze třináct stovek, a to už se vyplatí.

Běžné pojištění i nadstandard

Všechny vozy mají povinné ručení tak, jak vyžaduje zákon, ale nad rámec toho mají ještě havarijní pojištění. V případě jakéhokoliv problému vám bude samozřejmě poskytnut náhradní vůz.

Výhodou je, že autopůjčovna má často různé speciální akce pro nové i stávající zákazníky. Vyplatí se tedy sledovat jejich nabídku, aby vám nic neuteklo.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0