Půjčovna dodávek Auto Eli

Autopůjčovna Auto-Eli v Řetové v Pardubickém kraji je skvělým místem, kde si půjčit automobil. Nabízí několik druhů a provedení především osobních vozů, ale v nabídce je též jedna dodávka a trojice mikrobusů s devíti místy k sezení.

Octavie hrají prim

Vozový park tvoří především automobily Škoda Octavia, a to ve všech třech generacích, které se zatím vyráběly. S jednou výjimkou se jedná výhradně o provedení Combi, které je dlouhodobě oceňováno pro svůj velký úložný prostor i celkovou prostornost vozidla. Dále jsou v nabídce jedna jedničková a jedna dvojková Fabia, taktéž v kombíku. Na poli dodávek pak Auto-Eli nabízí Ford Transit, modelový rok 2013. Mikrobusy jsou zastoupeny modelem Volkswagen Caravelle, tedy v podstatě Transporterem upraveným pro převoz lidí.

Individuální počítání nájmu

ceny za pronájem vozů jsou počítány individuálně. Záleží hodně na tom, jaký vůz si půjčíte a jakým způsobem s ním hodláte jezdit. Kolik najedete kilometrů, kam budete chtít jet…Auto-Eli se chlubí také tím, že pokud najdete výhodnější nabídku, dokáže vám cenu ještě upravit. A takové nabídce lze jen těžko odolat, že?

Prověřené a kontrolované vozy

Všechna vozidla ve vozovém parku autopůjčovny disponují poměrně slušnou výbavou. Všechna jsou vybavena autorádiem a také zámkem řadicí páky. Průměrné stáří všech vozidel nepřekračuje tři roky, protože Auto-Eli po této době svůj vozový park obměňuje. Všechny vozy jsou pravidelně servisované vždy po ujetí 15 tisíc kilometrů a vždy po každém vypůjčení zákazníkem. V případě poruchy je samozřejmě vždy zdarma poskytnuto náhradní vozidlo. Všechna auta z Auto-Eli mají standardně dálniční známku pro ČR.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0