Půjčovna dodávek Havlíček Říčany

Autopůjčovna Havlíček v Říčanech u Prahy je jednou z možností, jak vyřešit momentální potřebu automobilu, který si chcete jen krátkodobě půjčit.

Zaměřuje se především na dodávkové vozy, přestože zde najdeme i čtveřici vozů osobních. Všechny nabízené vozy spadají do kategorie do 3,5 tuny, takže je možné řídit je s běžným řidičským oprávněním skupiny B. Jaké jsou podmínky pro půjčení?

Co si vzít s sebou

Určitě budete potřebovat řidičský průkaz a jeden další doklad totožnosti, tedy nejčastěji občanský průkaz.

Pokud podnikáte, vezměte si také svůj živnostenský list (výpis ze živnostenského rejstříku) nebo výpis z obchodního rejstříku (pokud chcete půjčit vozidlo jako firma). Dále budete potřebovat vratnou kauci. Zde budete mile překvapeni, protože činí pouze 2000 korun.

Co dostanete v rámci smlouvy?

Vyřízení smlouvy je velmi jednoduché a moc dlouho se s tím nezdržíte. Zabere to maximálně deset minut, po kterých můžete s vozem okamžitě odjet.

Ke každému půjčenému automobilu je navíc v ceně havarijní pojištění nad rámec běžného povinného ručení, takže pokud nehodu způsobíte vy, nebude vás to stát tolik.

I když se spoluúčastí je nutné počítat v každém případě. V ceně jsou zahrnuty i asistenční služby. Denní nájezd kilometrů je omezen na 400 km. Za každý nadlimitní kilometr pak zaplatíte dvě koruny – tato částka už je včetně DPH, tudíž konečná.

Co si můžete půjčit?

K dispozici je šest dodávek značky Peugeot, Mercedes, Citroen a Fiat. U některých z nich je k dispozici i homologované tažné zařízení.

V závislosti na době půjčení vozu i na jeho typu se odvíjí i cena. S dlouhodobějším pronájem je samozřejmě výhodnější. Ceny začínají od 1000 korun na jeden den.

Dále jsou tu čtyři osobní vozy s oblíbenými úspornými motory 1,9 TDI. U nich je v ceně neomezený denní nájezd kilometrů a ceny u krátkodobého pronájmu začínají na 450 korunách za den. Vozy mají různé stupně výbavy i velikost.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0