Půjčovna dodávek Mladá Boleslav

Dodávkové vozy jsou velmi užitečné například při stěhování, nebo když potřebujete někam jet ve více lidech. Vlastnit tak velký vůz je ale jinak prakticky zbytečné.

V Mladé Boleslavi si dodávku můžete i jednoduše půjčit. Místní půjčovna dodávek má k dispozici několik různých modelů v různých cenových relacích, takže si můžete vybrat podle svého vlastního uvážení a potřeby.

Krátkodobý pronájem hraje prim

Vozidla autopůjčovny v Mladé Boleslavi se standardně v základu pronajímají na dobu šesti hodin. To je v porovnání s ostatními autopůjčovnami, kde se většinou pronájem účtuje po dnech, velmi netradiční řešení, ale může mít i svoje výhody.

K dispozici je sedm dodávkových vozů, převážně značky Fiat, od maličkého modelu Doblo, podobného spíše osobnímu automobilu, po velký Citroen Jumper ve skříňové úpravě. Vypůjčit si můžete také podvalník či mikrobus.

Na všechna nabízená vozidla z nabídky stačí běžný řidičský průkaz typu B, protože se jedná o vozy s maximální hmotností do 3,5 tuny.

Doplňkové služby

Autopůjčovna nabízí také různé doplňkové služby. Dodávky se často půjčují kvůli stěhování, proto je v nabídce možnost pronajmout si i stěhováky, kteří vám pomohou. Jejich práci sice zaplatíte, ovšem odborně vám pomohou, a navíc v rámci Mladé Boleslavi je přistavení vozu i s pracovníky zdarma.

Dále si můžete také objednat autodopravu. To se hodí, zejména když si na řízení plně naložené dodávky sami netroufáte. Nechcete-li přecenit svoje síly, můžete práci přenechat zkušeným řidičům půjčovny. Cena pronájmu ale bude o něco dražší.

Možné je objednat si také přepravu osob nabízeným mikrobusem. V případě, že byste chtěli služeb využívat pravidelně, je možné dohodnout také individuální ceny.

Půjčení vozu snadno a rychle

Pokud si budete chtít dodávku půjčit, budete potřebovat platný občanský a řidičský průkaz. V případě, že podnikáte, pak také živnostenský list, případně výpis z obchodního rejstříku. U podvalníků a dodávek se platí vratná kauce pět tisíc korun, v případě mikrobusu se platí částka deset tisíc korun.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0