Půjčovny Dodávek Brno Žabovřesky

Dodávky jsou obzvlášť užitečné při stěhování nebo při nutnosti převozu většího množství věcí. Protože se ale většinou nevyplatí mít svou vlastní dodávku, je vždy dobré mít spolehlivou půjčovnu, na kterou se můžete obrátit. Tato půjčovna z Brna nabízí kromě širokého spektra dodávek také autodopravu a vlastní autoservis.

Kdo si může vůz půjčit?

Je to velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je platný občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B. Jiný druh řidičského průkazu není nutný, protože všechny nabízené dodávky se hmotností vejdou do 3,5 tuny.

Dále je tu požadavek na třetí doklad, kterým může být kopie rodného listu, cestovní pas nebo třeba kartička pojišťovny.

Pokud si vůz chcete půjčit jako podnikatel nebo firma, potřebujete ještě živnostenské oprávnění nebo výpis z obchodního rejstříku, a kopie dokladů všech osob, které budou vůz řídit. U všech vozů se platí vratná kauce, která činí pět tisíc korun (pro ČR) a deset tisíc korun pro zahraniční cesty.

Co dostanete v ceně?

Všechny dodávky jsou samozřejmě povinně pojištěné nejenom v ČR, ale v rámci celé Evropské unie. U všech vozů také najdete nepovinné havarijní připojištění. Vozy jsou opatřeny dálniční známkou pro dálniční síť v ČR a mají zaplacenou silniční daň.

Variabilní půjčovné

Pokud vás někdy mrzelo, že si musíte půjčit dodávku na celých 24 hodin a zbytečně platit za čas, který nevyužijete, tady budete spokojení.

Půjčovna má v nabídce sazby pro půjčení na jednu hodinu, dvě, čtyři nebo deset hodin. Potom jsou tu pochopitelně i klasické denní pronájmy a platí, že na čím delší dobu si vůz chcete půjčit, tím méně na půjčovném za den zaplatíte.

K mání je také trojice osobních vozů značky Renault, včetně velkého modelu Kangoo pro více lidí.

Autodoprava a servis

Je možné sjednat si také půjčení dodávky včetně řidiče. To se hodí zejména netroufáte-li si sami na řízení těžkého plně naloženého vozu. Součástí půjčovny je i profesionální autoservis.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0