Terasel s.r.o. půjčovna dodávek Praha 8

Potřebujete provést stěhování, nebo jen podnikáte a potřebujete převézt větší množství materiálu z místa na místo?

Nechce se vám platit za stěhováky, radši byste si vše udělali sami, ale nemáte dostatečně velký vůz? Řešením je půjčit si dodávku. Tato autopůjčovna má v nabídce hned dva různé dodávkové vozy.

Co je potřeba k zapůjčení dodávky?

Abyste si mohli půjčit vůz, je nezbytně nutné doložit dva doklady totožnosti. Jedním z nich je samozřejmě platný řidičský průkaz skupiny B – větší skupinu na dodávky nepotřebujete, protože se hmotností vejdou do 3,5 tuny.

Dále pak dokládáte ještě občanský průkaz a skládá se také vratná kauce. Ta činí pět tisíc korun a v případě, že vozidlo vlastní vinou nijak nepoškodíte, se vám celá vrátí.

Půjčení už od tří hodin

Vozidla v této půjčovně si lze půjčit i krátkodobě, tedy na dobu kratší než jeden den. V nabídce jsou tarify na tři a šest hodin.

To znamená, že tato půjčovna je vhodná i pro vykrytí opravdu krátkodobé potřeby. Potěší, že ceny jsou jednotné a opravdu nízké.

Za tři hodiny zaplatíte vždy 600 korun, za šest hodin výhodnější sazbu 900 korun, jeden den vyjde na 1200 korun. Tato denní sazba se počítá u libovolně dlouhého pronájmu.

Je tu ještě zvýhodněná víkendová sazba, kdy od pátku do pondělí můžete mít vůz za pouhé tři tisíce.

Mimořádná půjčovní doba

Půjčovna funguje v podstatě nonstop. Zavolat můžete i mezi desátou hodinou večerní a osmou hodinou ranní, vždy se najde někdo, kdo vám vyhoví.

Je ale nutné počítat s jistým menším příplatkem. V nabídce půjčovny najdeme celkem dva vozy. Menší se standardními rozměry je Ford Transit. O maličko větší prostor pak nabídne Opel Movano.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0