Vertona plus s.r.o. půjčovna

Autopůjčovny jsou skvělou možností, jak zajistit nezbytnou přepravu materiálu bez nutnosti vlastnit dlouhodobě svou vlastní dodávku.

Autopůjčovna Vertona plus Líně v plzeňském kraji vás potěší velmi širokou nabídkou vozů a nejenom dodávek – vozový park tvoří i mikrobusy, osobní vozy, a dokonce i několik přívěsných vozíků různých druhů.

Kdo a za jakých podmínek?

Pro půjčení a řízení jakéhokoliv vozu z nabídky vozového parku Vertona plus vám postačí běžné řidičské oprávnění skupiny B, protože všechny vozy spadají do kategorie do 3,5 tuny.

Výjimkou jsou pouze přívěsné vozíky, protože s nimi už vozidlo tvoří jízdní soupravu. Pro půjčení je potřeba předložit řidičský a občanský průkaz (případně pas).

Pokud půjčujete vůz na firmu či živnost, tak i výpis ze živnostenského či obchodního rejstříku. Za všechny vozy je potřeba zaplatit kauci ve výši 5 až 10 tisíc korun podle druhu vozidla. Pro stálé a osvědčené zákazníky později tato nutnost odpadá.

Vozy se půjčují s plnou nádrží paliva a ve stejném stavu se pochopitelně také vrací zpět. Výhodou ale je, že není nijak omezen nájezd kilometrů, a tak cena, kterou uhradíte při přebírání vozu je cenou konečnou.

Odtahová služba jako bonus

Vertona plus působí také jako odtahová služba, a to prakticky po celé České republice. Pokud se vám v okolí Plzně porouchá auto, stačí kdykoliv zavolat, a to v jakoukoliv denní dobu – služba je dostupná 24 hodin denně.

Protože je Vertona také půjčovnou, může vám ihned na místě vyřešit půjčení náhradního vozu a vyřízení všech formalit s pojišťovnou.

Nenápadné vozy

Výhodou je také to, že všechny vozy jsou v „civilním“ provedení. Nenajdete na nich tedy samozřejmě žádné reklamní polepy a nápisy, které by propagovaly půjčovnu.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0