Volné dodávky k pronájmu Praha

Autopůjčovna Volnedodavky.cz v Praze 5 je specializovaná na půjčování dodávkových vozů. Ty se v drtivé většině případů nevyplatí běžným osobám vlastnit a půjčení je pro ně mnohem výhodnější záležitostí.

V nabídce má tato půjčovna celkem šest různých vozů včetně praktického minibusu pro přepravu osob.

Půjčení dodávky v Praze – co potřebujete?

Při půjčení musíte doložit platný řidičský průkaz skupiny B. Všechny vozy, a to včetně těch největších dodávek a minibusu, spadají do skupiny B, protože nepřesahují hmotnostní ani kapacitní limit.

K řidičáku musíte doložit ještě platný druhý doklad totožnosti a složit vratnou kauci. Ta je pět tisíc korun pro cesty po České republice, deset tisíc korun pak při cestě do zahraničí. V půjčovně není možné platit kartami, ale přijímá euro a dolary.

Výhody autopůjčovny Volné dodávky

Pokud chcete s vozem jezdit jen po naší republice, máte v ceně neomezený nájezd kilometrů. Nemusíte tedy hlídat každý kousek cesty, který ujedete.

Zahraniční cesty jsou pak zpoplatněny podle platného ceníku. Ke všem dodávkám navíc můžete zdarma dostat vypůjčenou navigaci GPS, rudl, hliníkové nájezdy, stojan na motorku, popruhy na stěhování či sněhové řetězy. A pozor, dokonce i dětskou autosedačku.

Velkou výhodou je, že půjčovna funguje nonstop. Můžete tedy přijít klidně o půlnoci a dodávku vám půjčí. V době od deseti večer do šesti hodin ráno platí také nejvýhodnější sazby pro půjčení.

Půjčovna umí nastavit cenu už od jedné hodiny. Nemusíte tedy zbytečně platit za celý den, když ho nevyužijete. Samozřejmě platí, že při dlouhodobějším pronájmu vás cena vyjde o dost výhodněji.

Samozřejmostí je také výhodná víkendová sazba a je tu i možnost pronájmu řidiče. To se hodí v případech, kdy jste dodávku nikdy neřídili a raději byste volant svěřili odborníkovi.

Přidejte vaše recenze a zkušenosti s půjčovnou

Přidat vlastní hodnocení

Compare items
  • Total (0)
Compare
0